جدید دستبند مغناطیسی داتیس کد102

دستبند مغناطیسی داتیس کد102

  • مدل کالا: نقره ای 102
  • موجودی: در انبار
  • قیمت:350,000تومان
معرفی اجمالی

 عناصر به کار رفته در دستبندهای مغناطیسی:

1-مگنت(مولد میدان مغناطیسی 1500-3000 گوس)

2-ژرمانیوم(مولو موج با طول موج بسیار پایین(10 به توان منفی1 الی 10 به توان منفی 6 نانو متر)

3-بیوسرامیک سولار(مولد مادون قرمز)

4-بیوسرامیک آئرو(مولد اکسیژن با بار منفی)

1-مگنت:

خون حاوی آهن است و وقتی آهنرباهای درمانی بر روی پوست قرار می گیرند، میدان مغناطیسی از طریق پوست و به بافت های اطراف و جریان خون نفوذ می کند. آهن در خون به میدان مغناطیسی جذب می شود، این موجب حرکت درون جریان خون می شود و فعالیت افزایش یافته موجب بهبود جریان خون می شود. هنگامی که جریان خون بدن افزایش می یابد، اکسیژن ومواد مغذی و هورمون ها به اندام ها و بافت ها بسیار مؤثرتر و سریع تر می شوند. اندامهای شما دارای منبع غنی از اکسیژن و مواد مغذی تازه برای تغذیه آنها هستند. به علاوه، بافت ها همچنین اکسیژن، مواد مغذی و هورمون هایی مانند اندورفین را دریافت می کنند که هورمون متابولیسم طبیعی بدن است.اگر آسیب یا بیماری دارید که با اکسیژن منظم تازه، مواد مغذی و اندورفین تامین می شود، آسیب یا بیماری شما به سرعت سریع تر بهبود می یابد و درد توسط خود درد بدن کاهش می یابد (هورمون های اندورفین)

2-ژرمانیوم:

  ژرمانیوم به عنوان یک عنصر نیمه هادی، یک شکاف باند کوچک دارد که به آن امکان می دهد به طور موثر به نور مادون قرمز پاسخ دهد. دو ویژگی مهم ژرمانیوم که اثرات عملکرد سالم را به ارمغان می آورد، توانایی طبیعی خود برای تعادل یون های بدن (بیوالکتریک) و نفوذ اشعه های مادون قرمز به بدن انسان است.

1. تعادل یون های بدن و حذف یون های مثبت بیش از حد

2. اثر اشعه مادون قرمز از ژرمانیوم و اثر F.I.R

ژرمانیوم توانایی انتشار بیش از حد پرتوهای مادون قرمز از 4 تا 14 میکرون را دارد. همانطور که همپوشانی طول موج 9 متری که توسط بدن انسان منتشر می شود، منجر به تشدید با مولکول های آب در بدن ما می شود و گردش خون را بهبود می بخشد. از آنجا که بدن ما 70٪ آب (وزن) است، آن را نیز مولکول آب در سلول های زنده فعال است که inturn افزایش گردش خون. هنگامی که پرتوهای مادون قرمز به اندام های مختلف بدن انسان جذب می شود، آن را فعال، احیا، توسعه و تقویت می کند. همچنین دمای زیر پوست را افزایش می دهد و همچنین موجب گردش خون میکروارگانیسم در بدن انسان می شود و بنابراین بهبود وضعیت سلامتی عمومی را بهبود می بخشد  و موجب تسهیل در افزایش ویتامین دی بدن می گردد.

3- بیوسرامیک سولار:

اشعه مادون قرمز (FIR) طولانی ترین طول موج هر نوع نور مادون قرمز است و به همین ترتیب تنها نوع نور مادون قرمز است که می تواند عمیقا نفوذ بدن انسان است. هنگامی که توسط خورشید یا دستبند بهداشتی منتشر می شود، FIR از طریق پوست به بافت های زیر جلدی نفوذ می کند و از انرژی نور به انرژی گرمایی تبدیل می شود و باعث می شود تا بسیاری از اثرات مفید:

•ترویج گردش خون و گرم شدن بدن، که کمک می کند تا از درد نورالژی (درد عصبی)، درد عضلانی و درد مفصلی، و نیز درمان دست درد و پا درد شود.

•احیای سلول ها، که باعث بهبودی زخم می شود و کمک می کند تا بافت های آسیب دیده التهاب را بازیابی کند

.افزایش متابولیسم

• رهایی از استرس و خستگی

• تنظیم سیستم عصبی

• بهبود خواب صاف

• پاکسازی مایعات بدن و حذف سموم مضر

• تقویت عملکرد ایمنی

4- آئروتک(مولد اکسیژن با بار منفی):

تکه های بیو سرامیکی که یونهای اکسیژن دارای بار منفی را ساطع می کنند(از 800 تا 1000 یون درهریک سانتی متر مکعب)

 یون های منفی در هوا هستند که در آن نفس می زنیم و همچنین در بدن ما. آنها رادیکال های آزاد را خنثی می کنند، سوخت و ساز بدن سلول را تقویت می کنند و عملکرد سیستم ایمنی را افزایش می دهند. علاوه بر این، آنها خون را خالص و تعادل سیستم عصبی اتونومیک، ترویج خواب عمیق و هضم سالم. یونهای منفی از بدن و ذهن از اثرات مضر تنزل محیطی مانند میدان الکترومغناطیسی محافظت می کنند.

 

 

 

نمایش بیشترنمایش کمتر
ویژگی های فنی
مشخصات
برند پویا تجارت داتیس
ارتفاع 50 گرم
طول 22 سانتی متر
رنگ نقره ای
جنس استیل
نمایش بیشترنمایش کمتر
نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

نمایش بیشترنمایش کمتر